اولین رابطه نامشروع و راه فرار از این امر...

0 امتیاز
سوال شده بهمن 3, 1397 در ازدواج توسط بی نام
سلام.

پسری مجرد و 20 ساله و دانشجو هستم.زندگی نرمالی دارم و وضعیت تحصیل و درسام تو دانشگاه هم خوبه.فعلا شغلی ندارم و فرزند اخر خانواده هستم و به همراه پدر و مادرم زندگی میکنم.(بقیه برادرها و خواهرام ازدواج کردن)

به باورهای دینی و مذهبی اعتقاد دارم و خیلی از چیزها مثل دروغ و غیبت و حتی نگاه به نامحرم توی کوچه و بازار و رعایت میکنم.ولی  تنها مشکلی که دارم بحث اعتیاد به فیلم های پورن و تصاویر جنسیه. و از عواقب همین امر متاسفانه بعد از آشنایی با یه خانوم 22 ساله توی چت روم، باهاش قرار گذاشتم و تو یه خونه باهاش رابطه برقرار کردم.

بعد از رابطه کاملا پشیمون شدم و توبه کردم چرا که به عواقب زنا باور دارم.اما مشکلم اینجاست که هنوز شیرینی و لذت حرام رابطه ،توی ذهنم میاد و وسوسه میشم که دوباره انجام بدم.

با مطالعه کتاب های مختلف دینی به این ننتیجه رسیدم که راه حل دائمی این مشکل ازدواجه.ولی با شرایطی که الان دارم ازدواج به نظرم خیلی سخته و باید خیلی از امور ازدواج رو ساده گرفت و فکر نمیکنم همچین خانواده و دختری پیدا بشه.

لطفا راهنمایی کنید.تشکر

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده بهمن 3, 1397 توسط مشاورخانواده (1,960 امتیاز)
سلام پسرم ..خوشحالم که به اشتباه خودت پی بردی .و توبه کردی که بی شک خدا توبه پذیر است .با انجام ورزشهای سبک و رزمی و پیاده روی کردن راههای خودکنترلی را پیدا کن ...هر بار که ذهنت مشغول شد به خدایی فکر کن ناظر بر کارهای ماست .به خدایی فکر کن که اشتباهت را بخشید و در پیشگاهش قسم یاد کردی که مراقب وسوسه های شیطان باشی..در جستجوی شغل مناسب باش و باور کن آنچه را که تو تصور نمیکنی خدایت برایت مهیا خواهی کرد

115 سوال

112 پاسخ

0 دیدگاه

26 کاربر

به مشاوره رایگان یزد عروس خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از مشاوران یزد عروس بصورت رایگان .
...