به مشاوره یزد عروس خوش آمدید. لطفا سوالات خود را بر اساس دسته بندی ارسال نمایید. مشاوران ما کمتر از 48 ساعت به سوالات شما پاسخ خواهند داد. توجه : حداکثر سوالات هر کاربر 2 سوال و حداکثر پاسخ به 10 سوال در هرروز به ترتیب اولویت می باشد . با تشکر

بد غذایی پسرم

سوال شده شهریور 14, 1396 در تغذیه و سلامت توسط بی نام
سلام و خسته نباشید
یه پسر سه ساله ای دارم که فوق العاده بد غذاست. هر غذایی نمیخوره .غذاهایی هم که دوست داره نمیشینه یه جا بخوره. عادت کرده یا باید گوشی دستش باشه یا تلویزیون روشن باشه تا بتونم یه لقمه دهنش بذارم.
اصلا و به هیچ وجه هم میوه خور نیست . دارو و شربت های تقویتی هم که میدم فقط دوسه روزی اثر داره و باز چیزی نمیخوره. وزن تولدش 3200 بود الان که سه سال و 2 ماهشه 13 کیلو هستش و لاغر و نحیفه.
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون

1 پاسخ

پاسخ داده شده 10 اسفند 1396 توسط مشاورخانواده
سلام ..در این زمینه باید با پزشک متخصص اطفال صحبت کنید ..اما اینکه جلوی تلویزیون یا ......غذا میخوره ..ایرادی نداره .مهم اینه که این کوچولو غذا بخوره ...بشقاب غذایش را .توی کامیون یا یکی دیگر از اسباب بازیهایش بگذارید و بهش بگید حالا میخواهیم بازی کنیم ..لقمه ای را شما به او بدهید و لقمه ای را او به شما بدهد .بعد متد بازی عوض میشه ...حالا شما به خودتان غذا بدهید و پسرتون باید به دهان خودش غذا بگذارد ..عزیزم صبوری کن ...بی جهت بهشت را زیر پاهای شما نگذاشته اند !!!!!!
...